druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansová Petra  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansová Petra  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

     

1.L (P)
CHE

1.L (P)
CHE

         

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mikundová Radka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mikundová Radka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

2.K (KČ)
STO

2.K (KČ)
STO

           

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Musil Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

3.K (K)
TEC

3.K (K)
TEC

3.K (Č)
TEC

           

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

3.K (K)
TEC

3.K (K)
TEC

3.K (Č)
TEC

 

2.L (KČ)
TEC

 

2.L (KČ)
TEC

2.L (KČ)
TEC

2.L (KČ)
TEC

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Musil Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

2.K (K)
TEC

2.K (K)
TEC

     

2.K (KČ)
TEC

2.K (KČ)
TEC

2.K (KČ)
TEC

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

2.K (Č)
TEC

         

2.K (K)
TEC

2.K (K)
TEC

2.K (K)
TEC

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Fišer Pavel  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.K (K)
KAJ

2.L
CEJ

 

1.K (I)
CJL

3.K (Č)
KAJ

 

3.K (I)
CJL

   

 
Ú
t

 

   

2.L
CEJ

1.K (I)
CJL

3.J
CEJ

         

 
S
t

 

 

3.J
CEJ

               

 
Č
t

 

       

3.K (I)
CJL

3.K (Č)
KAJ

       

 
P
á

 

 

3.K (K)
KAJ

               

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Fišer Pavel  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

2.K
CEJ

2.I (C)
ANJ

2.I
CEJ

2.J (I)
CJL

 

1.L
CEJ

   

 
Ú
t

 

     

1.L
CEJ

2.J (I)
CJL

         

 
S
t

 

   

2.I (C)
ANJ

2.I
CEJ

           

 
Č
t

 

   

2.I (C)
ANJ

     

2.I (C)
ANJ

     

 
P
á

 

 

2.K
CEJ

               

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bydžovský Marek  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.K
IKT

1.K
IKT

3.J
IKT

3.J
IKT

 

2.L
IKT

2.L
IKT

3.K
IKT

3.K
IKT

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bydžovský Marek  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.J
IKT

2.J
IKT

1.L
IKT

1.L
IKT

 

2.K
IKT

2.K
IKT

2.I
IKT

2.I
IKT

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Borůvka Michal  (3.J)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

       

2.L (P)
ANJ

 

3.J (E)
ANJ

3.J (E)
ANJ

1.K (E)
ANJ

 

 
Ú
t

 

 

3.J (E)
ANJ

1.K (E)
ANJ

3.J (E)
ANJ

3.K (KČ)
ANJ

   

2.L (KČ)
ANJ

   

 
S
t

 

   

2.L (P)
ANJ

2.L (P)
ANJ

3.J (C)
ANJ

   

3.K (KČ)
ANJ

3.K (KČ)
ANJ

 

 
Č
t

 

 

2.L (KČ)
ANJ

   

3.J (C)
ANJ

   

1.K (E)
ANJ

3.J (C)
ANJ

 

 
P
á

 

 

1.K (E)
ANJ

3.J (C)
ANJ

2.L (KČ)
ANJ

3.K (KČ)
ANJ

2.L (P)
ANJ

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Borůvka Michal  (3.J)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

2.I (T)
ANJ

2.I (T)
ANJ

2.K (K-Č)
OBN

1.L
NAS

       

 
Ú
t

 

   

2.J (T)
ANJ

2.I (T)
ANJ

2.K (Z)
ANJ

 

2.K (Z)
ANJ

2.J (T)
ANJ

1.L (Z)
ANJ

 

 
S
t

 

   

1.L (Z)
ANJ

2.K (K-Č)
OBN

     

1.L (Z)
ANJ

2.J (T)
ANJ

 

 
Č
t

 

           

2.I (T)
ANJ

 

1.L
NAS

 

 
P
á

 

   

2.K (Z)
ANJ

2.K (Z)
ANJ

2.J (T)
ANJ

   

1.L (Z)
ANJ

   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Brolíková Iva  (2.I)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

3.K (Z)
ODK

2.L
FYZ

 

3.K (Z)
MAL

     

1.K
FYZ

 
Ú
t

 

 

3.K (Z)
STE

3.K (Z)
MAL

3.K (Z)
ODK

1.K
FYZ

   

3.K (Z)
ODK

   

 
S
t

 

   

3.K (Z)
STE

3.K (Z)
STE

3.K (Z)
STE

         

 
Č
t

 

   

3.K (Z)
STE

2.L
FYZ

 

3.K (Z)
ODK

   

1.K
FYZ

 

 
P
á

 

 

3.K (Z)
MAL

3.K (Z)
MAL

1.K
FYZ

 

3.K (Z)
STE

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Brolíková Iva  (2.I)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.K (K-Č)
FYZ

 

2.K (Z)
STE

           

 
Ú
t

 

 

2.K (K-Č)
FYZ

2.K (Z)
STE

2.K (Z)
ODK

1.L (Z)
STE

1.L (Z)
ODK

 

1.L (Z)
FYZ

   

 
S
t

 

 

2.I (C)
FYZ

   

2.K (Z)
STE

   

2.K (Z)
STE

   

 
Č
t

 

 

2.I (C)
FYZ

2.K (Z)
STE

1.L (Z)
FYZ

1.L (Z)
FYZ

 

1.L (Z)
STE

1.L (Z)
STE

   

 
P
á

 

 

1.L (Z)
ODK

1.L (Z)
STE

1.L (Z)
FYZ

 

2.K (Z)
STE

 

2.K (Z)
ODK

   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Dvořáková Eva  (1.K)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

3.K (I)
VYT

1.K (I)
IVK

 

3.K (I)
VYT

   

1.K (I)
VYT

 

 
Ú
t

 

   

3.K (I)
IVK

   

3.K (I)
VYT

1.K (I)
IVK

3.K (I)
IVK

3.K (I)
VYT

 

 
S
t

 

     

3.K (I)
PLY

3.K (I)
VYT

 

1.K (I)
VYT

     

 
Č
t

 

 

1.K (I)
VYT

3.K (I)
PLY

 

1.K (I)
IVK

3.K (I)
PLY

 

1.K (I)
IVK

3.K (I)
IVK

 

 
P
á

 

 

3.K (I)
IVK

3.K (I)
VYT

 

1.K (I)
IVK

3.K (I)
IVK

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Dvořáková Eva  (1.K)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.J (I)
IVK

   

2.J (I)
MAL

2.J (I)
APM

   

2.J (I)
VYT

2.J (I)
PLY

 

 
Ú
t

 

     

2.J (I)
APM

           

 
S
t

 

2.J (I)
IVK

2.J (I)
MAL

2.J (I)
PLY

2.J (I)
VYT

2.J (I)
VYT

         

 
Č
t

 

     

2.J (I)
IVK

     

2.J (I)
VYT

 

2.J (I)
PLY

 
P
á

 

2.J (I)
IVK

2.J (I)
PLY

2.J (I)
MAL

2.J (I)
VYT

           

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Hušek Leoš  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

3.K (I)
ODK

                 

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

3.K (I)
ODK

                 

 
P
á

 

3.K (I)
ODK

                 

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Hušek Leoš  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kašparová Pavlína  (2.L)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

 

1.K
EKL

2.L (KČ)
KOM

2.L (KČ)
KOM

3.K (K-Č)
EKO

         

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

   

1.K
EKL

3.K (K-Č)
EKO

2.L (KČ)
KOM

2.L (KČ)
KOM

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kašparová Pavlína  (2.L)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

         

1.L
EKL

 

2.K (K-Č)
KOM

2.K (K-Č)
KOM

 

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

   

2.K (K-Č)
KOM

2.K (K-Č)
KOM

1.L
EKL

         

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kolářová Andrea  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.J
MAT

 

1.K (E)
MAL

3.K
MAT

1.K
MAT

       

 
Ú
t

 

 

3.K (I)
MAL

 

3.K (I)
MAL

   

1.K (E)
MAL

1.K
MAT

   

 
S
t

 

   

3.K (I)
MAL

1.K (I)
ODK

3.J (E)
MAL

3.J (T)
ODK

       

 
Č
t

 

   

3.J (T)
ODK

1.K (I)
ODK

3.J (E)
MAL

 

1.K
MAT

3.K
MAT

3.J (T)
ODK

 

 
P
á

 

   

3.J (T)
ODK

3.J
MAT

 

1.K
MAT

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kolářová Andrea  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.I (T)
ODK

1.L (Z)
MAL

2.J (E)
ODK

2.J (E)
ODK

2.I (T)
ODK

 

2.I (T)
ODK

1.L
MAT

 

 
Ú
t

 

 

2.I (T)
ODK

1.L
MAT

2.J (E)
ODK

 

2.J (I)
ODK

       

 
S
t

 

 

1.L (Z)
MAL

2.J (E)
ODK

 

1.L
MAT

2.K (Z)
MAL

   

2.K (Z)
MAL

 

 
Č
t

 

         

2.J (I)
ODK

     

2.J (E)
MAL

 
P
á

 

   

2.J (E)
MAL

2.J (E)
MAL

 

1.L
MAT

       

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kvarda Stanislav  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

   

1.K (E)
TEC

1.K (E)
TEC

1.K (E)
TEC

         

 
Č
t

 

 

1.K (E)
ODK

 

1.K (E)
ODK

1.K (E)
TEC

         

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kvarda Stanislav  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

 

2.I (T)
TEC

2.I (T)
VYZ

2.J (T)
TEC

2.J (T)
VYZ

         

 
Č
t

 

 

2.I (T)
TEC

2.I (T)
VYZ

2.J (T)
TEC

     

2.J (T)
VYZ

   

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Luks Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.K (Z)
EKO

3.J
EKO

 

2.L (KČ)
EKO

     

2.L (KČ)
EKO

 

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

3.K (Z)
EKO

 

3.K (Z)
EKO

   

3.J
EKO

3.J
EKO

   

 
P
á

 

2.L
TEV

2.L
TEV

2.L (KČ)
EKO

3.K (Z)
EKO

3.J
EKO

         

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Luks Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

   

2.K (K-Č)
EKO

2.K
MAT

2.J
MAT

2.K (K-Č)
EKO

 

2.I
MAT

   

 
P
á

 

2.I
TEV

2.I
TEV

2.I
MAT

 

2.K
MAT

2.J
MAT

 

2.K (K-Č)
EKO

   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Procházková Jaroslava  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

         

2.L (P)
TSZ

 

2.L (P)
TSZ

2.L (P)
TSZ

2.L (P)
TSZ

 
P
á

 

   

2.L (P)
TSZ

2.L (P)
TSZ

2.L (P)
TSZ

         

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Procházková Jaroslava  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

       

1.L (P)
TSZ

1.L (P)
TSZ

 

1.L (P)
TSZ

   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

           

1.L (P)
TSZ

1.L (P)
TSZ

   

 
P
á

 

 

1.L (P)
TSZ

1.L (P)
TSZ

1.L (P)
TSZ

           

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mathesová Jolana  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

1.K (I)
ANJ

 

3.K (I)
ANJ

2.L (KČ)
NEJ

 

3.K (KČ)
ZNJ

   

 
S
t

 

   

1.K (I)
ANJ

3.K (KČ)
ZNJ

1.K (I)
ANJ

 

2.L (KČ)
NEJ

3.K (I)
ANJ

3.K (I)
ANJ

 

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

 

1.K (I)
ANJ

3.K (KČ)
ZNJ

 

3.K (I)
ANJ

3.K (KČ)
ZNJ

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mathesová Jolana  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

2.J (E)
ANJ

 

2.K (K-Č)
NEJ

 

2.K (K-Č)
ANJ

2.J (E)
ANJ

1.L (C)
ANJ

 

 
S
t

 

 

2.J (E)
ANJ

1.L (C)
ANJ

 

2.K (K-Č)
ANJ

2.K (K-Č)
NEJ

 

1.L (C)
ANJ

   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

       

2.J (E)
ANJ

2.K (K-Č)
ANJ

 

1.L (C)
ANJ

   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Šefr Michal  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

   

3.J (E)
TEC

 

3.J (T)
STT

 

1.K (T)
VYZ

3.J (E)
TEC

3.J (E)
TEC

 

 
Č
t

 

     

3.J (E)
TEC

3.J (T)
STT

     

3.J (E)
STK

 

 
P
á

 

 

3.J (E)
STK

3.J (E)
STK

 

1.K (T)
VYZ

         

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Šefr Michal  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

 

2.J (T)
MAL

 

2.J (E)
TEC

2.J (E)
TEC

2.I (T)
MAL

       

 
Č
t

 

     

2.J (E)
TEC

     

2.J (E)
TEC

2.I (T)
MAL

2.J (T)
MAL

 
P
á

 

   

2.J (T)
MAL

2.J (T)
MAL

2.I (T)
MAL

2.I (T)
MAL

       

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Špringerová Štěpánka  (1.L)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.L (C)
SUR

       

3.J (C)
TEC

3.J (C)
TEC

2.L (P)
SUR

 

 
Ú
t

 

 

3.J (C)
TEC

 

3.J (C)
TEC

 

2.L (P)
SUR

 

2.L (C)
SUR

   

 
S
t

 

 

2.L (C)
TEC

3.J (C)
SUR

   

3.J (C)
TEC

2.L (P)
SUR

3.J (C)
TEC

3.J (C)
SUR

 

 
Č
t

 

 

2.L (P)
SUR

3.J (C)
TEC

3.J (C)
TEC

 

2.L (C)
TEC

 

2.L (C)
TEC

2.L (C)
TEC

2.L (C)
TEC

 
P
á

 

 

3.J (C)
TEC

2.L (C)
SUR

2.L (C)
TEC

2.L (C)
SUR

3.J (C)
TEC

       

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Špringerová Štěpánka  (1.L)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.I (C)
TEC

2.I (C)
SUR

       

2.I (C)
SUR

   

 
Ú
t

 

 

2.I (C)
TEC

 

2.I (C)
SUR

1.L (C)
ODK

1.L (C)
ODK

 

1.L (C)
TEC

   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

     

2.I (C)
SUR

2.I (C)
TEC

 

1.L (C)
TEC

1.L (C)
TEC

2.I (C)
TEC

 

 
P
á

 

 

1.L (C)
TEC

1.L (C)
TEC

1.L (C)
TEC

2.I (C)
TEC

2.I (C)
TEC

       

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Štěpánek Vladimír  (2.J)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

3.K
NAS

     

1.K
LIT

   

 
Ú
t

 

1.K
TEV

1.K
TEV

3.J
NAS

2.L (KČ)
OBN

2.L (KČ)
LITE

         

 
S
t

 

3.K
TEV

3.K
TEV

 

3.J
NAS

2.L (KČ)
LITE

 

3.K
NAS

1.K
NAS

1.K
NAS

 

 
Č
t

 

3.J
TEV

3.J
TEV

1.K
LIT

 

2.L (KČ)
OBN

         

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Štěpánek Vladimír  (2.J)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

2.J
TEV

2.J
TEV

2.I
LIT

 

2.I
NAS

     

2.J
LIT

 

 
S
t

 

2.K
TEV

2.K
TEV

2.K (K-Č)
LITE

1.L
LIT

2.I
NAS

2.J
NAS

 

2.J
LIT

   

 
Č
t

 

1.L
TEV

1.L
TEV

1.L
LIT

 

2.K (K-Č)
LITE

     

2.J
NAS

 

 
P
á

 

     

2.I
LIT

           

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňátková Magdaléna  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

2.L
MAT

               

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

   

2.L
MAT

             

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňátková Magdaléna  

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

2.J
CHE

2.J
CHE

2.I (T)
CHE

2.I (T)
CHE

         

 
P
á

 

                   

 

druhý cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňková Dagmar  (2.K, 3.K)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.L (KČ)
PAV

2.L (KČ)
STO

3.K (K-Č)
PAV

             

 
Ú
t

 

 

3.K (Č)
STO

3.K (Č)
STO

3.K (KČ)
STO

           

 
S
t

 

 

2.L (KČ)
STO

3.K (K-Č)
PAV

             

 
Č
t

 

 

3.K (Č)
STO

3.K (Č)
STO

3.K (KČ)
STO

           

 
P
á

 

                   

první cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňková Dagmar  (2.K, 3.K)

 

0
7:10- 7:55

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.L (P)
SUR

1.L (P)
SUR

2.K (K-Č)
PAV

           

 
Ú
t

 

 

1.L (P)
SUR

2.K (Č)
STO

2.K (Č)
STO

           

 
S
t

 

 

1.L (P)
SUR

               

 
Č
t

 

 

2.K (K)
STO

         

2.K (Č)
STO

2.K (Č)
STO

2.K (Č)
STO

 
P
á

 

                   

Zpracováno v systému Bakaláři